švuger kunda z lán


švuger kunda z lán

Obraz Kunda z Lán od výtvarníka Karla Švugera zakoupil ve čtvrtek v poledne v plzeňské galerii Visio Art místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Obraz je

.

Obraz "Kunda z Lán" výtvarníka Karla Švugera zakoupil ve čtvrtek v poledne v plzeňské galerii Visio Art místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

.

Jeden z obrazů si přišel koupit místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Za 42 tisíc koupil obraz Kunda z Lán od malíře Karla Švugera. Obraz je

.

Jeden z obrazů si přišel koupit místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Za 42 tisíc koupil obraz Kunda z Lán od malíře Karla Švugera.

.

Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek zakoupil ve čtvrtek v poledne v plzeňské Visio Art Gallery obraz "Kunda z Lánu" od výtvarníka Karla Švugera.

.

BRZY VISÍ NA ZDI SLAVNÉHO MINISTRA KULTURY! - Plátno "Kunda z Lán" malíře Karla Švugera bylo ve čtvrtek v poledne prostřednictvím místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska zakoupeno v plzeňské galerii Visio Art.

.

Kunda z Lán od malíře Karla Švugera se prodala za 420 000 korun. Kupcem byl místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

.

Plátna kontroverzního umělce Karla Švugera byla vystavena během čtvrteční noční akce v plzeňské Visio Art Gallery u příležitosti akce Velikonoce. Během několika minut si je zakoupilo hned několik lidí, včetně místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska.

.

Karel Švuger vytvořil stovky krásných obrazů, z nichž některé vlastní světoznámí umělci, filmové hvězdy, významní podnikatelé a politici. Miroslav Kalousek ozdobil sbírku českého umění nákupem děl Karla Švugera, s nímž se zná více než třicet let.

.

Název obrazu je kontroverzní, ale Miroslav Kalousek je přesvědčen, že obraz není hrubý. "Je to pěkná pávice, vezmu si ji domů," řekl Kalousek, který také ze svého účtu přispěl stejnou částkou na pomoc obětem povodní.

.

obrazek
Více informací

seznamka velikost prsou

dve holky a kluk sex

marketa privat sex

rande naslepo trailer cz

holky na oral bez kondomu mlada boleslav

mrdani ve spanku

seznamka buddhismus

spolecnice pro pany

sex privat uhersky brod

seznamka on hledá jeho

Bing Google